Brf Sannadalsplatån
Fredag 25 April 2014 (v17)
Utskriftvänlig version

Styrelse

 

BRF Sannadalplatåns styrelse består av fyra eller fem ledamöter och två suppleanter. Styrelsen väljs vid ordinarie föreningsstämma.

Självklart är du välkommen att kontakta styrelsen om du har frågor eller funderingar - men tänk på att styrelseuppdraget är något de flesta sköter vid sidan om sina ordinarie arbeten! Läs mer om detta här. 

 

Stämman våren 2013 valde följande styrelse:

 

 

 

 

Erik Torvén

erik@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2012 - 2014

 

 

Hans Westerberg

hans@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2013 - 2015 

   

Boel Afzelius

boel@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2012 - 2014 

 

Karl Anderberg 

karl@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2012 - 2014

 

 

Eva Lindberg 

eva@sannadal.se

 

ledamot

mandatperiod: 2013 - 2015

 

 

 

 

 

 

Lars Liljestrand

lars@sannadal.se

suppleant

mandatperiod: 2012 - 2014

 

Mileydi Fougstedt

mileydi@sannadal.se

suppleant

mandatperiod: 2013 - 2015

E-posta webbansvarig | Logga in | Glömt lösenordet?