Brf Sannadalsplatån
Måndag 28 Juli 2014 (v31)
Utskriftvänlig version

Styrelse

 

BRF Sannadalplatåns styrelse består av fyra eller fem ledamöter och två suppleanter. Styrelsen väljs vid ordinarie föreningsstämma.

Självklart är du välkommen att kontakta styrelsen om du har frågor eller funderingar - men tänk på att styrelseuppdraget är något de flesta sköter vid sidan om sina ordinarie arbeten! Läs mer om detta här. 

 

Stämman våren 2013 valde följande styrelse:

 

 

 

 

Anders Nordmark

anders@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2014 - 2016

 

 

Eva Lindberg 

eva@sannadal.se

 

ledamot

mandatperiod: 2013 - 2015

   

 

Hans Westerberg

hans@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2013 - 2015 

 

Karl Anderberg 

karl@sannadal.se

ledamot

mandatperiod: 2014 - 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Fredrik Laag

fredrik@sannadal.se

suppleant

mandatperiod: 2014 - 2016

 

 

Mileydi Fougstedt

mileydi@sannadal.se

suppleant

mandatperiod: 2013 - 2015

E-posta webbansvarig | Logga in | Glömt lösenordet?